Gizlilik


Kimyakariyerim.com da özgeçmiş formunu dolduran adayların bilgileri (iletişim numaraları, e-posta adresi vb.) sadece Kimyakariyerim.com da üye olan kuruluşlar ile paylaşılmaktadır. Kimyakariyerim.com olarak kullandığınız şifrenizin başkası tarafından kullanıldığından şüphe ederseniz şifrenizi hemen değiştirebilirsiniz. Kimyakariyerim.com da yer alan bilgilerinizi istediğiniz zaman değiştirebilir veya silebilirsiniz.


Sistemimize üye olan fakat arzu edilen gizlilik prensiplerine uymayan kişi veya kuruluşların bu prensibi zedelemelerinden dolayı firmamız sorumlu tutulamaz. Bu tür bir durumla karşılaştığınız takdirde özgeçmişinizi istediğiniz zaman veri tabanından silebilirsiniz.

Kurumsal ve Bireysel üyelerimizin tüm bilgilerinin gizliliğini korumaya yönelik olarak Kimyakariyerim.com üzerinde ilgili bölümlere kullanıcı adı ve şifre ile ulaşımınız sağlanmaktadır. Üye’nin siteden yararlanma hakkı sadece kendisine aittir, başkalarına devredilemez. Kullanıcı adı ve şifrenizin gizliliği Üye’nin sorumluluğundadır, üçüncü kişi ya da kuruluşlara kullandırılamaz. Kullanıcı adı ve şifresinin izinli veya izinsiz olarak üçüncü kişiler tarafından kullanımından doğabilecek durumlardan Kimyakariyerim.com sorumluluk taşımamaktadır, doğabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülük Üye’ye aittir.
Kimyakariyerim.com üzerinde yapacağınız işlemler bittikten sonra, pencereyi kapatmadan önce ‘çıkış’ butonuna tıklamanız, aday gizliliği ve güvenliğiniz için önemlidir.

Kimyakariyerim.com sitesi içerisinde ve ona bağlı tüm sitelerin içeriğinde bulunan yazılı, görsel, video ve sesli materyaller izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, indirilemez. Ancak site içerisinde bulunan makale, haber ve rehber içerikli yazılar kaynak gösterilme şartı ile özgün içeriğini koruyarak alıntı yapılabilir.
Kimyakariyerim.com'a gösterdiğiniz ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş., Türkiye İş Kurumu'nun 25.02.2014 tarihli 640 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü: 0212 234 68 04