Çalışan Kadınlar İçin Stres Düşmanı Hafta Sonu Aktiviteleri

Bütün hafta boyunca hem işyerinde hem de evde yaşanılan stresi atmanın vakti geldi. Haftanın bu son gününde hafta sonunu nasıl geçireceğimize dair planlar yapmaya başladık. Özellikle stres seviyesi erkeklerden daha yüksek olan kadın çalışanlar için huzur bulacakları, eğlenecekleri ve deşarj olacakları etkinlikleri bu yazımızda sizler için derledik.

Sanat Olmazsa Olmaz

Sanat

Sanat galerileri, sergiler, müzeler… Sadece işimize odaklandığımız bir haftanın sonunda ufkumuzun sınırlarını genişletmek harika bir fikir değil mi?

O Zaman Dans!Dans etmenin hem fiziksel hem de zihinsel anlamda gelişim sağladığı bilimsel bir gerçek. Özellikle son zamanlarda tekrar gündemde olan dans kursları eğlenceli vakit geçirirken vücudumuzu zinde tutmak için mükemmel bir yöntem.

Keşfederek TazeleninGeçtiğimiz yollardan, gittiğimiz yerlerden şimdi de keşfetmek için geçelim. Şehrin daha önce fark etmediğimiz sırları olabilir. Rotamızı oluşturalım ve hafta sonu boyunca şehrin sırlarına ortak olalım. Bunun için yanımıza sadece kameramızı almamız yeterli.

Doğaya DönüşHaftanın beş günü yeteri kadar binaya doyuyoruz. Hafta sonumuzu da neden bu binalar arasında geçirelim ki? Şimdi spor ayakkabılarımızı giyip vücudumuzdaki tüm elektriği boşaltma vakti! Doğa yürüyüşleri bunun için birebir.

Kadınlar Öğrenmeyi SeverYeni hobiler edinmek hepimizin hoşuna gider ancak kadınlar buna biraz daha fazla önem veriyor. Öğrenilecek o kadar çok şey var ki! Resim, dans, seramik, patchwork, fotoğrafçılık, pastacılık veya terraryum yapımı gibi onlarca seçenek arasından birini seçin ve üretkenliğinizi herkese kanıtlayın!

Biraz da Nostalji…Geçmişin güzel anılarını taze tutmak mümkün. Eski dostlarımıza vakit ayırıp geçmişimizin vazgeçilmez mekanlarında nostalji yapmak ve tatlı bir sohbet paha biçilemez doğrusu.4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş., Türkiye İş Kurumu'nun 25.02.2014 tarihli 640 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü: 0212 234 68 04