Kimyakariyerim.com olarak Marmara Üniversitesi Kimya Mühendisliği Günleri'nde yerimizi aldık.
  • Yayın Tarihi :03-03-2015
  • (Puanı 0.0/5 Yıldız) Toplam Oy: 0

Marmara Üniversitesi Kimya Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından 2004 yılında kurulan Chemical Engineering Students Society of Marmara University (CESSMU); bölüm öğrencilerine meslekî ve sektörel tanıtımlarda bulunmanın yanı sıra bölüm içerisinde sosyalleşmeyi sağlamak için çeşitli faaliyetlerde yer almayı amaçlayan bir topluluk olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Bünyesinde 150'den fazla aktif üye bulundurmaktadır.

İlki 2011 yılında, ikincisi 4-8 Mart 2013, üçüncüsü 3-7 Mart 2014 tarihleri arasında Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü Mühendislik Fakültesi B Binası’nda düzenlenen Kimya Mühendisliği Günleri'ne çeşitli sektörlerden, alanlarında uzman konuşmacılar katılarak tecrübe ve tavsiyelerini öğrencilerle paylaşmaktadırlar. Gelenekselleşen Kimya Mühendisliği Günleri’nin dördüncüsü ise 02 Mart 2015 tarihinde başlamış bulunmaktadır.

Artkim Group Satış ve Pazarlama Müdürü Kimya Kariyerim İşe Alım ve Meslek Uzmanı Nazan Kaymak Özgenç, Kimya Mühendisliği Günleri’nde "İşvereni Etkileme Sanatı” sunumu ile; Marmara Üniversitesi öğrencilerine; işe alım süreci, özgeçmiş hazırlama teknikleri, mülakata hazırlıkta ve mülakat esnasında dikkat edilmesi gerekenler ve Kimyakariyerim.com hakkında genel bilgi ve önerilerini aktararak, öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Türkiye’nin en başarılı üniversitelerinden birinde kimya mühendislerini buluşturan, bilgilendiren bu başarılı etkinlik için Kimyakariyerim.com ekibi olarak, Marmara Üniversitesi Kimya Mühendisliği Öğrenci Kulübü’ne teşekkürlerimizi sunarız.

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş., Türkiye İş Kurumu'nun 25.02.2014 tarihli 640 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü: 0212 234 68 04