Maden Sektörünün Geleneksel Buluşması Tüyap'ta
  • Yayın Tarihi :19-02-2015
  • (Puanı 0.0/5 Yıldız) Toplam Oy: 0

Maden Türkiye 2014 6. Uluslararası Madencilik, Maden Makine ve Ekipmanları, İş Makineleri Fuarı Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı işbirliği ile 27-30 Kasım 2014’te Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece / İstanbul’da maden sektörünün geleneksel buluşması için kapılarını açıyor.


 

Maden sektörünün Avrasya coğrafyasında düzenlenen en kapsamlı fuarı olan Maden Türkiye fuarı, maden sektörünün tüm paydaşlarını 6. Kez bir araya getiriyor.


 

Düzenlenmeye başladığı 2004 yılından itibaren her fuarın ardından başarılarına yenisini ekleyen Maden Türkiye Fuarı, bugüne kadar 40.000 metrekare alanda 1.165 katılımcı ve 21.573 profesyonel ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. 2014 yılı itibariyle de "Uluslararası” unvanını almıştır.


 

Yıllar itibariyle 0 büyüme ile güvenin ve inancın eseri olan Maden Türkiye Fuarı, 2012 yılında %80 katılımcı artışı ve %30 ziyareti artışı sağlayarak maden dünyasının cazibe merkezi olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.


 

Ulusal ve uluslararası sektör duayenlerinin işbirliği ile hazırlanan etkinliklere ev sahipliği yapan Fuar; son gelişmeler ve trendler konusunda yerli ve yabancı büyük bir kitleye ulaşmaktadır.


 

Türkiye’nin en önemli madencilik etkinliği olan fuara kamu yetkilileri, sivil toplum kuruluşlar ve sektör liderlerinin de yoğun ilgi göstermektedir. Sektörde izlenen politikalar ve son gelişmeleri ilk ağızdan ilgililere aktarılır.


 

Maden Türkiye Fuarı, madencilik sektöründe faaliyet gösteren üretici firmalar, tedarikçiler, makine üreticileri, hizmet sağlayıcılar, ithalatçılar, dış ticaret firmaları, eğitim ve danışmanlık firmaları, sektörel sivil toplum kuruluşlarının katılımı ile hazırlanmaktadır. Sektörün tüm paydaşları ile aynı ortamda bulunarak, sektördeki son teknolojileri görmek ve inceleyebilmek için bu fuara davetlisiniz.


 

Ücretsiz online davetiyenizi almak ve katılımcı firmalardan görüşme talep etmek için organizasyon web sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


www.madenturkiyefuari.com

4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş., Türkiye İş Kurumu'nun 25.02.2014 tarihli 640 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü: 0212 234 68 04