Yetkili Bilgileri

Kadın Erkek

Firma Bilgileri

Kullanım Şartları *

1. Müşteri kurumsal üyelik bilgilerini, şifreyi, adayların verdiği şahsi ve özel bilgileri üçüncü kişilere açıklamamayı, bilgilerin gizliliği için gerekli tedbirleri almayı ve bu bilgileri üye olmayan üçüncü kişi ve kuruluşlara vermemeyi kabul ve taahhüt eder. Müşteri ayrıca kurumsal üyelik şifresini kullanan yetkili kişinin değişmesi durumunda bunu derhal KimyaKariyerim.com'a bildirecektir. Müşteri'nin işbu yükümüne aykırı davranması halinde KimyaKariyerim.com sözleşmeyi derhal feshederek bu nedenle uğramış olduğu her türlü zararın tazminini talep edebilir.

2. Müşteri, KimyaKariyerim.com'dan olan hak alacak ve yükümlülüklerini KimyaKariyerim.com'un yazılı onayı olmadan üçüncü kişilere tamamen veya kısmen devir ve temlik edemez.

3. Müşteri, KimyaKariyerim.com sayfalarında yayınladığı ilanlarına gelen başvurularını KimyaKariyerim.com haricindeki bir faks numarası, e-posta, adres veya web adresine yönlendiremeyeceğini; ayrıca, KimyaKariyerim.com'un izni olmaksızın KimyaKariyerim.com araçları ile reklam, duyuru v.b. yapmamayı kabul ve taahhüt eder. Site verilerinin KimyaKariyerim.com'un bilgisi dışında herhangi bir şekilde kopyalanması, çoğaltılması ve dağıtılması yasaktır.

4. KimyaKariyerim.com kurumsal üyelik ücretsiz, ilan vermek ücretlidir. KimyaKariyerim.com sağlanan ürün / hizmetler için paket, fiyat ve kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Kullanım şartlarını okudum kabul ediyorum.
4904 Sayılı Türkiye İş Kurumu Kanunu gereğince iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kimya Medya Yayıncılık ve İnsan Kaynakları Tic. A.Ş., Türkiye İş Kurumu'nun 25.02.2014 tarihli 640 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur.
Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü: 0212 249 29 87 Türkiye Çalışma ve İş Kurumu Şişli Şube Müdürlüğü: 0212 234 68 04